Po wielu miesiącach pracy, badań oraz szczegółowych testów, nasze oprogramowanie do walidacji metod analitycznych jest już dostępne.

Z dumą możemy zaprezentować pierwsze na rynku oprogramowanie do walidacji metod analitycznych oraz obliczania niepewności pracujące w chmurze obliczeniowej. Program Sigmatik Validation Manager umożliwi nie tylko szybszą i dokładniejszą ocenę wyników badań, ale pozwoli na znaczne usprawnienie pracy i  istotne obniżenie niepewności związanej z obliczeniami.

Metody obliczeniowe naszego programu są zgodne  z normami PN-ISO 5725 i wymaganiami FDA w zakresie walidacji i kwalifikacji informatycznych systemów przetwarzania danych,  Działanie programu zostało przetestowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów.,

Program Sigmatik Validation Manager zapewni Państwu pewniejszą ocenę wyników badań walidacyjnych, a jego przyjazny interfejs i intuicyjna, łatwa obsługa znacząco usprawnią pracę. Kolejną zaletą oprogramowania jest bieżące monitorowanie zmian wprowadzanych przez użytkownika i szybki dostęp do wszystkich danych.

Wierzymy, że nasz program w wielu instytucjach wprowadzi zupełnie nową jakość i wygodę pracy nad projektami.

Jeżeli są Państwo zainteresowani oprogramowaniem Sigmatik, chcą uzyskać więcej informacji na ten temat lub zadań pytanie dotyczące nie tylko programu, ale także całej naszej oferty, mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 71 307 22 49.