W ostatnich dniach otrzymaliśmy potwierdzenie zdobycia trzech ważnych certyfikatów, które akredytują nasze standardy jakościowe – zarówno te dotyczące naszej pracy jako producenta, jak i samych laboratoriów oraz produktów.

Sigmatik otrzymał trzy certyfikaty, uznawane na całym świecie jako potwierdzenie jakości pracy oraz produktów.

Certyfikat ISO 9001:

ISO 9001 to certyfikat, który ustala standardy jakości, szanowane i respektowane na całym świecie (na obecną chwilę ISO 9001 wspierany jest przez organy normalizacyjne z ponad 150 krajów).  Uzyskanie takiego certyfikatu świadczy nie tylko o jakości produktów naszej firmy, ale także jakości naszej pracy. Jest także gwarantem naszego rozwoju i starania się o ulepszenie i utrzymanie obecnych norm jakościowych w naszej firmie.

Wian ISO 9001 certificate 1

Certyfikat ISO 17025:

ISO 17025 jest certyfikatem zdobywanym przez laboratoria, które są kompetentne technicznie według międzynarodowych standardów. ISO 17025 to gwarancja precyzyjnych badań. Ten certyfikat potwierdza dwa aspekty jakości pracy Sigmatik – pierwszy, związany ze skutecznością naszego systemu zarządzania jakością w laboratorium, drugi – z jakością samej pracy (kompetencje pracowników, metodologia badań).

Wian ISO 17025 certificate 1

 

Wian ISO 17025 certificate 2

 

Certyfikat ISO Guide 34:

ISO Guide 34 to certyfikat potwierdzający kompetencje Sigmatiku jako producenta materiałów odniesienia. Posiadanie tego certyfikatu potwierdza, że w czasie produkcji przestrzegane są międzynarodowe wytyczne, a my, jako producent, mamy odpowiednie kompetencje techniczne. To potwierdzenie, że nasza praca przy produkcji materiałów odniesienia jest solidna i gwarantująca jakość, która spełnia wymogi międzynarodowe.

 

Wian ISO GUIDE 34 certificate 1

 

Wian ISO GUIDE 34 certificate 2

 

Uzyskanie tych certyfikatów to dla nas nie tylko dowód na dobrą jakość naszej pracy oraz produktów, ale także motywacja do dalszego ulepszania naszych metod oraz podtrzymywania lub zwiększania jakości badań, procesu produkcji,  jakości pracy ludzkiej oraz stanu laboratoriów.