Proces zamówienia materiałów przez klienta jest bardzo prosty i wygodny.


Czas realizacji uzależniony jest od dostępności materiałów na naszych półkach. Jeżeli materiały, których potrzebuje klient znajdują się w magazynie, proces jest błyskawiczny – po złożeniu zamówienia, towar jest pakowany i wysyłany. Realizacja tego typu zamówienia trwa około 1-2 dni roboczych.
W przypadku, w którym zamówienie klienta jest szczególne lub okazuje się, że danych wzorców lub odczynników nie ma akurat na stanie – po złożeniu zamówienia pozyskujemy substancje wyjściowe, oczyszczamy je do wymaganego poziomu, analizujemy, a następnie wystawiamy certyfikat, pakujemy materiały i wysyłamy. Czas realizacji takiego zamówienia to około 4-8 tygodni.
W każdym z przypadków klient może zadeklarować przy zakupach większych ilości jednego produktu chęć częściowych odbiorów towaru w ciągu całego roku. Po zafakturowaniu i zapłacie możliwe jest regularne dosyłanie produktów przez ustalony wcześniej okres czasu.
Z dostępnymi produktami można się zapoznać przeglądając nasz katalog. Aby złożyć zamówienie lub zapytać o wycenę materiałów, których nie ma w katalogu, prosimy skorzystać z naszego formularza kontaktowego.