W ostatnim czasie na zlecenie firmy Eurofins, zajmującej się analizą żywności, wykonaliśmy wzorzec dedykowany – hydroksyprolinę.

Eurofins to światowy lider zajmujący się analizą żywności i farmaceutycznych produktów. Obecnie firma działa w 39 krajach, dysponując ponad 225 laboratoriami i około 22 tysiącami pracowników na całym świecie. Firma jest też jednym z kluczowych graczy na rynku analizy diagnostyki klinicznej na terenie Stanów Zjednoczonych
i Europy.

Na zlecenie Eurofins wykonaliśmy wzorzec dedykowany – hydroksyprolinę. Postanowiliśmy wprowadzić ją też do naszej oferty, dzięki czemu jest dostępna pod numerem katalogowym W-18-911. Mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat produktu w tym miejscu.

Naszą pełną ofertę zobaczycie Państwo pod tym linkiem, natomiast katalog online znajduje się tutaj. Katalog pozwala także na odszukanie konkretnego produktu oraz zapoznanie się z jego rozmiarem opakowania.

Przypominamy, że oprócz produktów dostępnych w katalogu czy usług wymienionych w ofercie, zajmujemy się także – tak jak w przypadku współpracy z Eurofins – realizowaniem nietypowych, indywidualnych zamówień, wykonywanych specjalnie na zamówienie. W takim przypadku mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 71 307 22 49.